אם אינך מכיר את Elementor או WooCommerce, אינך מכיר באמת את WordPress. עכשיו אתה יכול.

וורדפרס הוא המלך הבלתי מעורער של האינטרנט, מנוע ניהול התוכן מניע כ- 35 אחוזים מכל האתרים באינטרנט. החברה עלתה לאותה המוטה על ידי היותה פשוטה לשימוש ככל שבונה אתרים, מה שמאפשר למשתמשים להעלות אתר כמעט מכל סוג במהירות ובקלות.

כמובן, אתה לא נשאר כלב עליון בכך שאתה שאנן. מכיוון בוורדפרס היא סביבת קוד פתוח, חידושים לפלטפורמה הגיעו במהירות ועצבניים לאורך השנים בצורה של תוספים שהופכים את היצירה והאיצור של אתר לקלה עוד יותר עם תכונות התאמה אישית רבות יותר כדי להפיק את המרב מהאתר שלך.

למרות ההתקדמות ההיא, עדיין לא כואב להשיג את שכבת האדמה ממישהו שהיה בעבר בדרך ההיא. חבילת כיתת הורים של וורדפרס Elementor ו- WooCommerce הוא בדיוק המדריך המועיל ההוא, המציע ידע חשוב מאחורי הקלעים של וורדפרס ושל התוספים החזקים ביותר שלו כדי לבנות את אתרכם בדרך שלכם ללא כל הטרחה. כרגע אתה יכול להשיג את כל הטוב הזה בוורדפרס רק 29.99 דולר, חיסכון של מעל 90 אחוז מהמחיר הרגיל.

במהלך שבעה קורסים, המדריך הנמכר ביותר, אלכסנדר אוני, מוביל את התלמידים באמצעות וורדפרס ובשני מהתוספים הפופולריים ביותר שלה, עוזר בניית האתרים אלמנטור ועוזרי WooCommerce הממוקדים.

כאשר אלמנטור הופיעה לראשונה בשנת 2016, היא הפכה כמעט מיד לבניית העמודים חזיתית, גרור ושחרר, בפלטפורמת וורדפרס. ב כיתת אמן של אלמנטור 2020, התלמידים מקבלים את ה- 411 השלם כיצד תוסף רב-תכליתי זה יכול ליצור בדיוק את חוויית האינטרנט שברצונך לבנות ללא צורך בקידוד ידע. אלמנטור יודע שלא כולם עוסקים ב- HTML וב- CSS, ולכן קורס זה מסביר את כל התכונות שהוא מביא לאתר החדש שלך מבלי להסתבך בז'רגון התכנות.

מכיוון שלכולם יש את החזון שלהם לגבי סוג האתר שהם רוצים לבנות, קומץ קורסים מסתכלים יותר מעמיק על כמה מהפופולריים ביותר, כולל בנה אתר אירועים מלא של עמוד אחד עם וורדפרס שימוש בתוסף WordPress פופולרי SiteOrigin; ו בנה גלריית תמונות באמצעות WordPress לעיצוב אתר תמונות מרובה גלריות שיכול להתאים בדיוק לאווירה שאתה מנסה ליצור.

ומכיוון שאנו יודעים שכל עסק חדש זקוק לאתר אינטרנט, בנה אתר עסקי שלם באמצעות וורדפרס הקורס הוא השלב ההגיוני הבא, המאפשר לתלמידים ללמוד את כל המהלכים הנכונים שכן הם יוצרים אתר מאפס. בינתיים WooCommerce הפך לתוסף הוורדפרס הפופולרי ביותר לטיפול ביסודות המסחר האלקטרוני, כך כיתת הורים WooCommerce השלם 2020 מסביר כיצד להקים אתר עם עגלות קניות משלו, אפשרויות תשלום מרובות וכל מה שנדרש כדי לעשות עסקים באינטרנט בשנת 2020.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *